Referencie

Spokojní klienti sú našou motiváciou k väčšiemu progresu.

Vďaka kvalitným a skúseným odborníkom, ktorých ponúkame a dodávame našim obchodným partnerom čoraz viac stúpa dopyt po našich službách. Každý spokojný zákazník je pre nás motivácia ísť dopredu a každý ukončený projekt nás obohatí stále novými skúsenosťami. Jednotlivé projekty sa vždy snažíme odovzdať zhotovené podľa predstáv a pokynov zákazníkov a to v čo najlepšom prevedení, kvalite a najkratšom čase.

Virtuálne prehliadky našich najlepších projektov

Ďalšie projekty

Elektroinštalácia Kaufland - Berlín

Elektroinštalácia silnoprúdu, slaboprúdu, protipožiarnej techniky, klasického a núdzového osvetlenia nového Kauflandu v meste Berlín.
Berlín

Elektroinštalácia bytových domov v meste Hannover

V meste Hannover sme vykonávali klasickú bytovú elektroinštaláciu niekoľkých bytových jednotiek pri výstavbe nového sídliska.
Hannover

Automatizácia Contitech v Hannover

Automatizácia strojov a zariadené výrobnej haly určenej pre výrobu pneumatík značky Continental od spoločnosti Contitech.
Hannover

Automatizácia Panasonic v meste Pfaffenhofen

Pre spoločnosť Panasonic sme taktiež vykonávali automatizáciu strojov a zariadení v ich výrobnej hale v meste Pfaffenhofen.
Pfaffenhofen

Prevádzkový elektrikári v Mercedes-Benz v Sindelfingen

Vo výrobnom závode spoločnosťi Mercedes-Benz v meste Sindelfingen sme prerábali kancelárske priestory a zároveň vykonávali funkciu prevádzkového elektrikára pre jednotlivé výrobné brány.
Sindelfingen

Renovácia výrobnej haly firmy Serumwerk v Bernburgu

V meste Bernburg sa naša firma podieľala na prerábaní výrobnej haly firmy Serumwerk. Išlo o inštaláciu nových elektrických rozvodov, rozvodní, osvetlenia, a prípravu káblov pre výrobné zariadenia.
Bernburg

Elektroinštalácia novostavby hotela GS Good Sleep v meste Mníchov

Jednalo sa o elektroinštaláciu novovýstavby Hotela GS Good Sleep, klasická elektroinštalácia doplnená o bezpečnostné prvky a inštaláciu izbových zariadení.
Mníchov