REFERENCIE

Spokojní klienti sú našou motiváciou k väčšiemu progresu.

Vďaka kvalitným a skúseným odborníkom, ktorých ponúkame a dodávame našim obchodným partnerom čoraz viac stúpa dopyt po našich službách. Každý spokojný zákazník je pre nás motivácia ísť dopredu a každý ukončený projekt nás obohatí stále novými skúsenosťami. Jednotlivé projekty sa vždy snažíme odovzdať zhotovené podľa predstáv a pokynov zákazníkov a to v čo najlepšom prevedení, kvalite a najkratšom čase.

Virtuálne prehliadky našich najlepších projektov

Behome

Dortmund

SkyAngle

Heidelberg

Požiarna stanica

Lehrte

Výrobná hala pre firmu ISOPAN

Halle

Ďalšie projekty

Elektroinštalácia bytovej novostavby Niwo

V meste Braunschweig sme sa podieľali na výstavbe nového sídliska a nových bytoviek pre nemecké rodiny. Jednalo sa o klasickú bytovú elektroinštaláciu.
Braunschweig

Elektroinštalácia rezidencie Müggelsee

V meste Berlín sme robili elektroinštaláciu a sadrokartóny na stavbe rezidencie Müggelsee, kde sa jednalo o výstavbu luxusných apartmánov pri jazere. Jednalo sa o elektroinštaláciu doplnenú o rôzne moderné prvky, vrátane technológie KNX a digitalSTROM.
Berlín

Elektroinštalácia bytovej novostavby

Klasické elektroinštalácia bytovej novostavby v meste Passau.
Passau

Renovácia opery

V Düsseldorfe sme dostali zákazku na demontáž starých elektrických rozvodov a inštaláciu nových. Zapájanie a osádzanie všetkej zvukovej a svetelnej techniky.
Düsseldorf

Renovácia školy

Výmena starých elektrických rozvodov 3 poschodovej budovi, inštalácia nových el. rozvodov, vrátane požiarnej techniky a núdzového osvetlenia.
Kolín

Renovácia Kauflandu

Demontáž starých a inštalácia nových elektrických rozvodov, požiarnej techniky a nudzového osvetlenia.
Heilbronne

Renovácia skladov IKEA v meste Ludwigsburg

V meste Ludwigsburg sa prerábala skladová hala firmy IKEA, kde bolo treba demontovať staré elektrické rozvody, inštalovať nové, vrátane požiarnej techniky, núdzových prvkov a elektrických rozvodní.
Ludwigsburg

Elektroinštalácia novostavby hotela GS Good Sleep v meste Mníchov

Jednalo sa o elektroinštaláciu novovýstavby Hotela GS Good Sleep, klasická elektroinštalácia doplnená o bezpečnostné prvky a inštaláciu izbových zariadení.
Mníchov

Renovácia výrobnej haly firmy Serumwerk v Bernburgu

V meste Bernburg sa naša firma podieľala na prerábaní výrobnej haly firmy Serumwerk. Išlo o inštaláciu nových elektrických rozvodov, rozvodní, osvetlenia, a prípravu káblov pre výrobné zariadenia.
Bernburg

Prevádzkový elektrikári v Mercedes-Benz v Sindelfingen

Vo výrobnom závode spoločnosťi Mercedes-Benz v meste Sindelfingen sme prerábali kancelárske priestory a zároveň vykonávali funkciu prevádzkového elektrikára pre jednotlivé výrobné brány.
Sindelfingen

Automatizácia Panasonic v meste Pfaffenhofen

Pre spoločnosť Panasonic sme taktiež vykonávali automatizáciu strojov a zariadení v ich výrobnej hale v meste Pfaffenhofen.
Pfaffenhofen

Automatizácia Contitech v Hannover

Automatizácia strojov a zariadené výrobnej haly určenej pre výrobu pneumatík značky Continental od spoločnosti Contitech.
Hannover

Elektroinštalácia bytových domov v meste Hannover

V meste Hannover sme vykonávali klasickú bytovú elektroinštaláciu niekoľkých bytových jednotiek pri výstavbe nového sídliska.
Hannover

Elektroinštalácia Kaufland – Berlín

Elektroinštalácia silnoprúdu, slaboprúdu, protipožiarnej techniky, klasického a núdzového osvetlenia nového Kauflandu v meste Berlín.
Berlín