Aktuálne pracovné ponuky

Ceníme si každú
spoluprácu a spokojnosť
našich zamestnancov je
pre nás dôležitá.

Vo firme pracujem už štvrtý rok a som spokojný. Vedenie firmy poznám osobne a páči sa mi prístup, komunikácia a to, že sa vieme vždy dohodnúť na podmienkach, ktoré vyhovujú obom stranám.

1/5
Jakub Č. ELEKTRIKÁR

Do firmy som nastúpil v roku 2019 ako pomocný elektrikár. V súčasnosti pracujem už ako samostatný elektrikár a rovnako sa upravili aj moje platobné podmienky. Pokiaľ sa človek snaží, vedia to oceniť a dodatočne ohodnotiť.

2/5
Ľubomír R. ELEKTRIKÁR

Pracujem pre firmu od jej začiatku, keď mala ešte len pár projektov a spolu s nami pracovalo aj jej súčasné vedenie. Teraz som vedúci pracovných skupín a zodpovedám za stavebné projekty a ich úspešné odovzdanie.

3/5
Erik H. VEDÚCI SKUPÍNY ELEKTRIKÁROV

Firma mi vždy vie zabezpečiť prácu v lete aj v zime, takže mám stály príjem a nemusím sa báť o robotu. Keď som potreboval zálohu, alebo skôr uhradiť faktúru vyšli mi v ústrety v každom prípade.

4/5
Tomáš R. ELEKTRIKÁR

Pôsobím vo firme ako nemčinár a vedúci skupiny elektrikárov už niekoľko rokov. Mám rád na tejto firme, že keď sa dohodneme tak to aj platí. S peniazmi problémy nikdy neboli a keď je problém snažia sa to vyriešiť v čo najkratšej dobe.

5/5
Pavol F. VEDÚCI SKUPÍNY ELEKTRIKÁROV