O NÁS

Sme personálna spoločnosť, ktorá zabezpečuje dlhodobú prácu pre svojich zamestnancov a živnostníkov po celej Európe.

Spoločnosť v súčasnosti

Spoločnosť BauHausEurope s.r.o. pôsobí už niekoľko rokov v Nemecku a za ten čas sme si vybudovali pevné a stále pracovné vzťahy s našimi nemeckými partnermi. Začali sme s elektroinštalačnými prácami, no náš tím sa neustále rozrastá, a preto ponúkame prácu nielen pre elektrikárov, ale aj obkladačov, potrubárov a pod. .

Podieľame sa na novostavbách bytových domov, nákupných centier, hotelov, rezidencií pre seniorov, škôl, nemocníc ale aj na renováciách výrobných hál či iných budov.

Ak si aj ty hľadáš prácu v zahraničí, neváhaj sa k nám pridať. Podmienky, na ktorých sa dohodneme pred uzavretím zmluvy sú z našej strany vždy dodržané, a to isté vyžadujeme aj opačne. Verí nám a spolupracuje s nami už viac ako 150 ľudí. Neváhaj a pridaj sa!

Ubytovanie

Vždy sa snažíme naším zamestnancom/živnostníkom zabezpečiť čo najlepšie ubytovanie, pretože vieme, že oddych po práci je pre každého veľmi dôležitý. Ubytovanie rieši a vybavuje náš zamestnanec, na ktorého sa v prípade nezrovnalostí alebo nespokojnosti treba obrátiť a my to vyriešime v čo najkratšom čase.

Našim cieľom je nájsť ubytovanie čo najbližšie ku stavbe, za rozumnú cenu v bytových jednotkách alebo Ferienwohnungoch. Ubytovniam sa vyhýbame ako sa len dá.

Ubytovanie vieme zabezpečiť a dohodnúť, ale hradí si ho každý živnostník sám a to na týždennej báze.

Finančné ohodnotenie

Finančné ohodnotenie je väčšinou individuálne a závisí hlavne od toho, čo daná osoba ponúka. Je potrebné najprv absolvovať pohovor, na ktorom zistíme Vaše jazykové a odborné znalosti a vybavenosť (náradie, auto). Podľa nadobudnuntých informácií sa následne dohodne suma prijateľná pre obe strany.

Faktúra sa vystavuje vždy k prvému dňu nového mesiaca (1x mesačne) a splatnosť je 30 dní. Z toho dôvodu poskytujeme aj zálohy už po prvom odpracovanom týždni.

Poradenstvo a záruky

Na základe niekoľkoročného pôsobenia na trhu vieme vždy pomôcť s rôznymi otázkami, či už s otvorením živnosti, vzorom faktúr, žiadosťami o A1 a v momentálnej situácii aj s prechodom cez hranice a testami, prípadne s komunikáciou s nemeckými úradmi.

Komunikácia prebieha buď telefonicky alebo osobne v našej kancelárii v Starej Ľubovni. Podmienky, na ktorých sme sa dohodli sú vždy z našej strany dodržané a rešpektované.